Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

RetuShadow

Właściciel
 • Zawartość

  342
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

RetuShadow wygrał w ostatnim dniu 6 Kwiecień

RetuShadow ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

79 Excellent

8 obserwujących

O RetuShadow

 • Ranga
  Zabójca

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. RetuShadow

  Twoje podanie rozpatrzone POZYTYWNIE! Zgłoś się do mnie w ciągu 48h od TERAZ! Jeżeli w tym czasie nie dasz rady poinformuj mnie wcześniej o tej sytuacji! POWODZENIA!!!
 2. RetuShadow

  Twoje podanie zostaje ODRZUCONE! Powód odrzucenia jest bardzo mała ilość godzin + dzisiaj pod wątkiem który Cordis napisał pokazałeś że czasami nie potrafisz się ogarnąć i przez to spowodowałeś spory spam który musiałem usunąć iż nie po to był ten wątek stworzony, jako przyszły SUPPORT powinieneś wiedzieć że takie coś jest nie na miejscu! Powodzenia! Kiedyś również masz szansę!
 3. RetuShadow

  Twoje podanie jest ROZPATRYWANE! Od TERAZ będziemy obserwować twoje zachowania, aktywność pod względem objęcia stanowiska! Życzymy powodzenia! Powody zawahania podczas przeglądania to twój wiek i twoje godziny. Co do wieku to wiem że tego w np. w tydzień nie zmienisz Lecz chciałbym abyś przez okres weryfikacji był tak aktywny jak jesteś i pokazał co potrafisz. Jeżeli się nie uda to się nie załamuj tylko idź przed siebie! Jesteś młody i jeszcze dużo przed tobą!!!
 4. RetuShadow

  Twoje podanie jest ROZPATRYWANE! Od TERAZ będziemy obserwować twoje zachowania, aktywność pod względem objęcia stanowiska! Życzymy powodzenia! Lecz chcemy zwrócić uwagę iż obecna twoja opinia nie jest najlepsza, więc jeżeli chcesz naprawdę się wykazać musisz to zrobić i to najszybciej jak potrafisz. Nie tylko przed administracją ale też społecznością!
 5. RetuShadow

  Twoje podanie zostaje ODRZUCONE! Powód główny jest twoja aktywność od złożenia podania nie widuję Cię praktycznie na ts3! Lecz nie poddawaj się napewno jeszcze nie raz będziemy szukać kogoś do grona administracji!
 6. RetuShadow

  Twoje podanie jest ROZPATRYWANE! Od TERAZ będziemy obserwować twoje zachowania, aktywność pod względem objęcia stanowiska! Życzymy powodzenia!
 7. RetuShadow

  Niektórych może zdziwić iż podanie jest napisane ponownie lecz zaszło pewne nieporozumienie
 8. Witajcie! Nasza sieć Real-Life się prężnie rozwija dlatego potrzebujmy kolejne osoby do pomocy. Dlatego też otwieramy rekrutację na stanowisko supportu naszego serwera. Główne zadania support'u: 1. Aktywna pomoc na serwerze jak i na ts3 2. Po dołączeniu do grona administracyjnego sporządzenie przez Support poradników serwerowych 3. Moderacja forum jak i wszystkich podległych pod społeczności rzeczy np. grupa steam, strona na facebook'u. Osoby które chcą dołączyć do naszego grona na powyższe stanowisko muszą spełnić poniższe kryteria. Nie mogą być karane na serwerze pod względem bugowania, nie mogą mieć złej opinii wśród graczy jak i administracji, muszą tworzyć czynnie społeczność naszego serwera! WZÓR Pytanie OBOWIĄZKOWE! 1. Twój nick 2. Wiek 3. Ilość godzin w Armie III: 4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie: 5. Link do profilu steam(profil publiczny OBOWIĄZEK): 6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych: a) Jeżeli posiadasz odpowiedź na poniższe pytanie b) Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne: c) Co należało do twoich obowiązków: d) Dlaczego już nie pełnisz tam obowiązków: 7. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na Real-Life: 8. Jak długo tworzysz społeczność Real-Life: 9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co: 10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera: 11. Interesujesz się serwerami Exile? Jeżeli TAK odpowiedź na poniższe pytanie a) Chciałbyś bardziej pełnić funkcję Supportu na Exile czy Altis Life b) Jak długo grasz na serwerach Exile: c) Czy posiadasz na tyle doświadczenia i wiedzy aby pomagać nowym w zakresie serwera Exile: Pytanie DODATKOWE: 12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji: 13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji. Wiąże się z tym jeszcze więcej obowiązków. Dołączając do naszego serwera jako Support zgadzasz się na wyłączność działania na naszym serwerze jak i na to iż otrzymując permisję na serwerze nie wpłyniesz na to aby mu w żadnym stopniu zaszkodzisz bądź działać na jego szkodę. Zgadzasz się również na podpisanie umowy lojalnościowej w stosunku do Real-Life i Właściciela RetuShadow.
 9. RetuShadow

  Za wsparcie naszego serwera możesz liczyć na DONATORA! Zostaniesz także wynagrodzony w sposób taki jak: 1. Własny skin do pojazdów takich jak np. SUV, Terenówka 2. Możliwość posiadania własnego skupu, przetwórki, wydobycia. 3. DARMOWY tuning pojazdów z salonu samochodowego. 4. Możliwość dodania do pojazdu wszelakich neonów. 5. Posiadanie przed nickiem prefiksu "DONATOR" w kolorze zielonym 6. Możliwość posiadania rangi DONATOR na TeamSpeak3 7. Możliwość posiadania swojego kanału w strefie DONATOR na TeamSpeak3 PayPal: https://www.paypal.me/RetuShadow
×