Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Colin Brown

Podanie na Support

Recommended Posts

1. Twój nick : Colin Brown

2. Wiek  16

3. Ilość godzin w Armie III: 556 godzin w Arma III

4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie:200godzin.

5. Link do profilu steam(profil publiczny OBOWIĄZEK): https://steamcommunity.com/profiles/76561198876109004/

6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych: Posiadam nie raz byłem w Administracji na serwerach Arma III.

a) Jeżeli posiadasz odpowiedź na poniższe pytanie :

b) Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne:Administrator

c) Co należało do twoich obowiązków: Pilnowanie serwera oraz obserwowanie co gracze robio 🙂 żeby nie łąmali regulaminu serwera.

d) Dlaczego już nie pełnisz tam obowiązków: Ponieważ serwer upadł

7. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na Real-Life: 5 - 6 godzin.

8. Jak długo tworzysz społeczność Real-Life: Dosyć długo gram na tym serwerze.

9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co: NIE

10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera:Nazywam się Kuba. Mam 16 lat chodzę do szkoły zawodowej oraz interesuję się Motoryzacjo i ogólnie składaniem aut.Jestem osobą miłą,kulturalno dla innych osób szybko załapuje jakieś znajomości . Mój stosunek do serwera jest bardzo dobry poziomie gram na tym serwerze ponieważ cywile te RolePlay (RP) mają  w sobie.Cywile są obserwowani ciągle przez Administracje i ja to lubię .

11. Interesujesz się serwerami Exile? Jeżeli TAK odpowiedź na poniższe pytanie Zabardzo nie interesuję się trybem Exile.

a) Chciałbyś bardziej pełnić funkcję Supportu na Exile czy Altis Life Wolałbym pełnic funkcję na serwerze Altis Life Real-Life.

b) Jak długo grasz na serwerach Exile: Nie gram

c) Czy posiadasz na tyle doświadczenia i wiedzy aby pomagać nowym w zakresie serwera Exile:

Pytanie DODATKOWE:

12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji: Chciałbym napewno od Cywili fajnego RolePlay'u z ich strony. 🙂

13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji. Wiąże się z tym jeszcze więcej obowiązków : Sam nie wiem czy wolałbym awansować czy nie ale jak tu było napisane tyczy sie więcej obowiązków Administracyjnych. Nawet jak bym awansował bym się starał tutaj zostać oraz służyć jako Administrator serwera.

20 godzin temu, Colin Brown napisał:

Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne:Administrator

Hmm... ale pytanie brzmi „gdzie”...  a nie jaką funkcję pełniłeś. 

Kolejna rzecz: jesteś w medykach, a nie widziałem ciebie już od dłuższego czasu na „służbie” ani na zebraniach. Wiec pytanie: na ile będziesz systematyczny w podjęciu tej funkcji? 

Mam również wątpliwość co do ilości godzin, jakie możesz poświecić: 5-6 godzin w ciągu dnia to bardzo dużo.. a wydaje mi się, bardzo zadko ciebie widzę... być może się mylę. 

Jeśli się mylę- wyprowadź mnie z błędu. 

• Like 2

Kolega pełni funkcję medyka na 2 serwerach, wiec wydaje mi się że nie będzie miał wystarczajaco czasu na pełnienie funkcji supporta. Po za tym gdy pełniłem funkcję w kadrze medycznej od siebie mogę dodać, że osoba ta nie przyjmuje żadnej krytyki, nie zna regulaminu i nagminnie go łamie jednocześnie będąc toksycznym i niemiłym wobec wyższej rangi. Nie polecam.

Twoje podanie zostaje ODRZUCONE!

Powód główny jest twoja aktywność od złożenia podania nie widuję Cię praktycznie na ts3! Lecz nie poddawaj się napewno jeszcze nie raz będziemy szukać kogoś do grona administracji!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.