Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
◢◤GramBezMonitora◢◤

Podanie na Supporta

Recommended Posts

1. Twój nick:reniok

2. Wiek:16(rocznikowo)

3. Ilość godzin w Armie III:210

4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie:200

5. Link do profilu steam(profil publiczny OBOWIĄZEK):https://steamcommunity.com/profiles/76561198906928514/

6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych:Nie

a) Jeżeli posiadasz odpowiedź na poniższe pytanie

b) Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne:

c) Co należało do twoich obowiązków:

d) Dlaczego już nie pełnisz tam obowiązków:

7. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na Real-Life:około 24 h tygodniowo

8. Jak długo tworzysz społeczność Real-Life:210 h

9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co:Nie

10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera:Jestem Patryk mam 16 lat, chodzę do 3 gimnazjum.Jestem miły, odpowiedzialny, ogarnięty,  oraz pomocny mam bardzo dużo czasu na grę. Po 3 gimnazjum udaję się do szkoły zawodowej  po szkole zawodowej planuje iść do technikum aby dalej się kształcić. Oczywiście z serwerami RPG miałem do czynienia przez 6 lat na serwerach MTA, byłem tam wiele razy w administracji, lecz zdaję sobie sprawę że arma 3 różni się od tej gry. Potrafię pracować w grupie oraz umiem podporządkować się starszym rangom. Znam wiele osób na serwerze, oczywiście również znają mnie. Jestem w frakcji medycznej na stopniu lekarz oraz jestem szkoleniowcem pilotażu. Zdążyłem poznać mapę Altis Life, z tych 210 godzin 160 godzin wbiłem w 8-9 dni i myślę że mała ilość godzin to nie jest duży problem bo liczby nie grają i dana osoba może się szybciej nauczyć gry. Myślę że to na tyle.

11. Interesujesz się serwerami Exile? Jeżeli TAK odpowiedź na poniższe pytanie: Po ostatnich wydarzeniach NIE.

a) Chciałbyś bardziej pełnić funkcję Supportu na Exile czy Altis Life:Altis

b) Jak długo grasz na serwerach Exile:10h

c) Czy posiadasz na tyle doświadczenia i wiedzy aby pomagać nowym w zakresie serwera Exile:Nie

Pytanie DODATKOWE:

12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji:Według mnie ten serwer zawsze wyglądał całkiem dobrze.

13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji. Wiąże się z tym jeszcze więcej obowiązków: Dopóki się nie nauczę podstaw nie chcę awansować.

Napisano (edytowany)

Mała ilość godzin, tak jak u poprzednika proponowałbym Juniora na okres próbny

słaba odpowiedz na pytanie 12. 

Edytowano przez ZlyWilk

Jeszcze jabyś te godziny poprawił to już bedzie lux 😄 Jak najbardziej + z mojej strony ! Powodzenia 😄 !

Twoje podanie zostaje ODRZUCONE!

Powód odrzucenia jest bardzo mała ilość godzin + dzisiaj pod wątkiem który Cordis napisał pokazałeś że czasami nie potrafisz się ogarnąć i przez to spowodowałeś spory spam który musiałem usunąć iż nie po to był ten wątek stworzony, jako przyszły SUPPORT powinieneś wiedzieć że takie coś jest nie na miejscu!

Powodzenia! Kiedyś również masz szansę!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.