Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
RagnaRock3

Podanie na Supporta

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

1. Twój nick: RagnaRock3

2. Wiek: 18

3. Ilość godzin w Armie III: 675

4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie: ok. 450h

5. Link do profilu steam(profil publiczny OBOWIĄZEK): https://steamcommunity.com/profiles/76561198126879285/

6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych: Nie

a) Jeżeli posiadasz odpowiedź na poniższe pytanie

b) Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne:

c) Co należało do twoich obowiązków:

d) Dlaczego już nie pełnisz tam obowiązków:

7. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na Real-Life: ok. 4h dziennie

8. Jak długo tworzysz społeczność Real-Life: Od startu serwera.

9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co: Nie byłem karany

10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera: Jestem Wiktor, mieszkam w województwie małopolskim, interesuje się nowinkami w świecie IT, szczególnie sprzętem komputerowym. Lubię grać w różne rodzaje gier, od strategicznych po fps-y. Rozgrywkę RP w armie zacząłem na High-Lifie, aktualnie gram tylko na Real-lifie i nie zamierzam nawet szukać innych serwerów RP, bo po prostu uwielbiam ten serwer i jego społeczność.

11. Interesujesz się serwerami Exile? Jeżeli TAK odpowiedź na poniższe pytanie

a) Chciałbyś bardziej pełnić funkcję Supportu na Exile czy Altis Life: Obie opcje mnie interesują.

b) Jak długo grasz na serwerach Exile: Razem z Vinxterem sporo graliśmy na serwerach exile.:D ok. 300h

c) Czy posiadasz na tyle doświadczenia i wiedzy aby pomagać nowym w zakresie serwera Exile: Tak

Pytanie DODATKOWE:

12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji: Chciałbym zachęcić doświadczone osoby do pomocy nowym graczom na serwerze. Osobiście daje mi to sporo frajdy.

13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji. Wiąże się z tym jeszcze więcej obowiązków.: Myślę, że po przyjęciu mnie na supporta i dobrym spisywaniu się na tym stanowisku chciałbym awansować.

Edytowano przez RagnaRock3

54 minuty temu, RagnaRock3 napisał:

nie zamierzam nawet szukać innych serwerów RP, bo po prostu uwielbiam ten serwer i jego społeczność.

O tak Retu, pączek mu się należy. A tak serio polecam ziomeczka znam go juz z 4/5 lat i wkurwil mnie tak poważnie tylko raz (separacja ze 3 miesiące XD).

Twoje podanie rozpatrzone POZYTYWNIE!

Zgłoś się do mnie w ciągu 48h od TERAZ! Jeżeli w tym czasie nie dasz rady poinformuj mnie wcześniej o tej sytuacji! POWODZENIA!!!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.