Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
ZlyWilk

Podanie Support Zły Wilk

Recommended Posts

1. Twój nick Zły Wilk

2. Wiek 35

3. Ilość godzin w Armie III: 2600h.na starym końcie ok 4k.

4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie:

5. Link do profilu steam(profil publiczny OBOWIĄZEK):https://steamcommunity.com/profiles/76561198053325367/

6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych:Niestety nie.Jednakże chętnie się nauczę. 

a) Jeżeli posiadasz odpowiedź na poniższe pytanie

b) Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne:

c) Co należało do twoich obowiązków:

d) Dlaczego już nie pełnisz tam obowiązków:

7. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na Real-Life: każdą wolną chwilę 

8. Jak długo tworzysz społeczność Real-Life:  od 3 msc.

9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co: za głupote 

10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera: Mam 35 lat, jestem osobą odpowiedzialną i bezstronną dlatego na serwerze odgrywam role medyka .

11. Interesujesz się serwerami Exile? Jeżeli TAK odpowiedź na poniższe pytanie Nie 

a) Chciałbyś bardziej pełnić funkcję Supportu na Exile czy Altis Life - Altislife 

b) Jak długo grasz na serwerach Exile:200h. 

c) Czy posiadasz na tyle doświadczenia i wiedzy aby pomagać nowym w zakresie serwera Exile:nie 

Pytanie DODATKOWE:

12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji: Mam kilka fajnych pomysłów które możnaby było wprowadzić na serwer, eventów ,chciałbym zapewnić graczą godną rozgrywkę zgodną z regulaminem serwera. Znam 95 % graczy na serwerze wiem czego można się po nich spodziewać. Chciałbym aby serwer się rozrastał i był najlepszy wśród wszystkich Altisów.

13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji. Wiąże się z tym jeszcze więcej obowiązków. Oczywiście tak.

Zdecydowanie jestem na tak, jest to osoba jak wiemy starsza i dojrzała. Grając na serwerze od kilku miesięcy we frakcji PD zauważyłem, że Wilku jest osobą naprawdę spokojną i kulturalną, często gra z nami w inne gierki i utrzymuje naprawdę fajne relacje! Dla mnie 3 razy tak!

Też polecam. 🙂

Ogarnięty, opanowany, widać, że myśli nad tym co robi, poświęca dużo czasu na serwerze. Jestem zdecydowanie na

TAK 🙂

• Like 1

Zdecydowanie na TAK! Fajnie sie z nim gra i rozmawia. Bardzo aktywny i ogarniety.

Jestem na tak iż owy osobnik perfekcyjnie pełni swe powinności we frakcji medycznej, a i nie tylko gdyż zawsze jest pomocny, pełen empatii co znacząco wpływa na jego znaczenie w szeregach pomocy drugiemu człowiekowi na serwerze, fajny typ, polecam 😉

• Like 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.