Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Koso

Podanie na Support Koso

Recommended Posts

Pytanie OBOWIĄZKOWE!

1. Twój nick: Koso

2. Wiek:15 (w sierpniu 16)

3. Ilość godzin w Armie III:  951

4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie: Trudno powiedzieć ale około 300-400

5. Link do profilu steam(profil publiczny OBOWIĄZEK): https://steamcommunity.com/profiles/76561198130555902/

6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych: Jedynie z oglądanie różnych filmów na ten temat.

a) Jeżeli posiadasz odpowiedź na poniższe pytanie

b) Gdzie pełniłeś obowiązki administracyjne:  -

c) Co należało do twoich obowiązków: -

d) Dlaczego już nie pełnisz tam obowiązków: - 

7. Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na Real-Life: Większość wolnego czasu m.in Weekendy, oraz po egzaminac około 2-4 godz w armie a na forum cały czas

8. Jak długo tworzysz społeczność Real-Life: Cóż, Zacznijmy od początku. Czekałem na powstanie servera High-Life. Raczej z tego servera narodził się Real-Life, potem Znalazłem właśnie obecny server i grałem jako cywil oraz jako medyk lecz nie na długo z powodu nauki.

9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co: Nie

10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera: Staram się być miły, przestaje kiedy ktoś nie jest wobec mnie przyjaźnie nastawiony, Lubię się uczyć oraz pomagać innym. Mój stosunek do servera jest na +.  

11. Interesujesz się serwerami Exile? Jeżeli TAK odpowiedź na poniższe pytanie Tak

a) Chciałbyś bardziej pełnić funkcję Supportu na Exile czy Altis Life: Wole pełnić na Altis Life

b) Jak długo grasz na serwerach Exile: 50 godz około

c) Czy posiadasz na tyle doświadczenia i wiedzy aby pomagać nowym w zakresie serwera Exile: Nie

Pytanie DODATKOWE:

12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji: Chętnie chciałbym dodać Poradniki dla nowych graczy oraz dział techniczny aby gracze którzy mają problemy np. z armą mogli dostać pomoc ją tutaj

13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji. Wiąże się z tym jeszcze więcej obowiązków. Z miłą chęcią.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.