Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maksiu

Podanie na Supporta - Maksiu

Recommended Posts

Podanie na Supporta - Maksiu

1. Twój nick: Maksiu

2. Wiek: Raczej wszystkim znane, więc kłamać nie wypada. Lat 15.

3. Ilość godzin w Armie III: W momencie pisania podania 1860 godzin według licznika steam.

4. Ilość godzin przegranych na serwerach RP w Armie: Ciężko mi to określić, ale myślę, że około 1200 lub 1400.

5. Link do profilu steam: {LINK}

6. Czy posiadasz doświadczenie na stanowiskach administracyjnych: Nie posiadam żadnego doświadczenia jako administrator, jedyne z czym mam do czynienia to prowadzenie frakcji policyjnej.

7. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na Real - Life: Zależnie od wydarzeń w moim życiu. Aktualnie mam sporo czasu i na serwer poświęcam cały mój wolny czas pomiędzy szkołą, a treningami.

8. Jak długo tworzysz społeczność Real - Life: Myślę, że są to okolice początku grudnia ubiegłego roku, gdy wróciłem do army. Rozpocząłem grę na cywilu.

9. Czy byłeś kiedyś karany na serwerze, jeżeli TAK to za co: Nigdy nie byłem karany banem na ŻADNYM serwerze Role - Play.

10. Opisz się krótko, twoją osobę oraz twój stosunek do serwera: 

Myślę, że dla większości osób na serwerze jestem znany ze względu na posadę komendanta, którą utrzymuję od ponad 2 miesięcy. Jest to też znaczący dowód na moją sumienność i uczciwość. Zresztą administracja widzi moje działania i jest w stanie wywnioskować moje zaangażowanie i moją wiarygodność.

Jak wcześnie pisałem, w punkcie 2. Jestem młodym człowiekiem, ale pełnym zainteresowań i pasji. Na co dzień się uczę, chodzę do szkoły podstawowej, ale dalej zamierzam iść w kierunku informatycznym. Właśnie informatyka jest jedną z moich pasji. Czynność, której najbardziej się poświęcam i wkładam w nią całe serce to piłka ręczną, którą mocno i regularnie trenuje od 3 lat. Wielką przyjemność sprawia mi granie w gry komputerowe czy chociaż zabawa z innymi ludźmi w internecie tak jak w przypadku serwera Real - Life. Czasami w naprawdę luźnych i wolnych chwilach próbowałem swoich sił w tworzeniu muzyki, ale muszę przyznać, że jest to naprawdę czasochłonna czynność, która potrafi pochłonąć na dziesiątki godzin.

Nie będę już przynudzał swoją autobiografią jak Reciu w ostatnim ogłoszeniu i przejdę do mojego stosunku wobec serwera. Jestem graczem, który w głównej mierze kładzie nacisk na Role - Play i uwielbiam tworzyć sytuację, w których mogę to pokazać i dać innym pole do popisu w tym kierunku. Cenie sobie porządek i kulturę co również pokazuje na stanowisku komendanta, ale mimo wszystko jestem bardzo ułożonym i ugodowym człowiekiem, który chce dogadać się w każdej sytuacji i zachowując przy tym przyjazne relacje. Mimo tego wszystkiego nie jestem osobą sztywną i mającą tzw. kij w tyłku i lubię czasem się pobawić i pośmiać, często inicjuje wspólne granie wraz z ludźmi z serwera w kalambury, maczety albo karty przeciwko ludzkości. Również można zauważyć fakt, że lubię pisać posty, odpowiedzi i kładę bardzo duży nacisk na estetykę i poprawność takowych wypowiedzi, czyli nadam się do obsługi forum.

Myślę, że taki skromny i nieduży opis, ale jednak treściwy zachęci administrację w jakikolwiek sposób do przyjęcia mojej osoby na stanowisko supporta na serwerze. Jednocześnie informuję, że nie wyobrażam sobie zostawić roli komendanta na rzecz administracji. Uważam, że poradziłbym sobie z tymi dwiema rolami na wyspie Real - Life.

11. Interesujesz się serwerami Exile: Nie interesuję się serwerami Exile i nie gram na nich.

Pytania dodatkowe:

12. Czy masz już pomysł na to co chciałbyś dodać/zmienić na serwerze w momencie dołączenia do administracji: 

Przede wszystkim rzecz, którą chciałbym zmienić to podejście ludzi do gry na serwerze, a na myśli mam tutaj Role - Play, który jest tutaj na naprawdę niskim poziomie. Mógłbym organizować eventy mające na celu prowokacje i wymuszanie akcji RP jak i sytuacje podczas codziennej rozgrywki. Chciałbym karać graczy, którzy takowego RP nie odgrywają i robią z serwera wasteland.

Mimo wszystko moim głównym założeniem jest sumienne pełnienie funkcji administracyjnych i pomoc graczom na serwerze.

13. Czy po dołączeniu do naszego grona chciałbyś awansować z Supportu do Administracji: Tak, jest to mój główny cel aplikacji na supporta.

Bardzo serdecznie proszę osoby, które przeczytały powyższe podanie o zostawienie swojej opinii na jego jak i mój temat.
Pozdrawiam, Maksiu

• Like 2
  • Sad 1

Zdecydowanie na TAK! Serdecznie polecam, sumiennie wykonuje swoją pracę i jestem pewien, że sprawdzi się na tej posadzie 😀

• Like 1

Pan paprotka aka krzak poleca tego użytkownika, zdecydowane TAK

• Like 1

Jak najbardziej na TAK!!!!! Zawsze potrafi załagodzić każdą sytuację i służy wszelką pomocą, jak tylko ma czas .

Napisano (edytowany)

No tak było, nie zmyślam.

Edytowano przez Franiok
  • Like 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.