Skocz do zawartości
News Ticker
 • TS3: ts.donpedrotv.pl
 • Od dzisiaj opcje zakupu donatorki to: Przelew, PayPal, Paysafecard! Zachęcamy do wspierania serwera w ramach tego otrzymujecie DONATORA i liczne korzyści na Real-Life!

Maksiu

Head Admin
 • Zawartość

  425
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Maksiu wygrał w ostatnim dniu 6 Lipiec

Maksiu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

79 Excellent

4 obserwujących

O Maksiu

 • Ranga
  Zabójca
 • Urodziny 1998.03.17

SteamID

 • SteamID
  6561198130497471

Ostatnio na profilu byli

402 wyświetleń profilu
 1. Witaj! Chcesz zostać grafikiem serwera Real-Life? Uważasz, że się nadajesz? Jeśli spełniasz poniższe wymagania i posiadasz chęci na pomoc przy rozwoju naszego serwera to ten dział jest właśnie dla Ciebie! Wymagania Mutacja, Wysokie doświadczenie w tworzeniu skinów w Armie III i nie tylko, Nienaganna opinia na serwerze i w społeczności RP. Chęć w pomocy nad rozwojem naszego serwera. Posiadanie własnego portfolio. !SKŁADAJĄC PODANIE SKOPIUJ PONIŻSZY WZÓR, JEST OBOWIĄZKOWY! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Ilość godzin w Armie 3: 4. Opisz swoje doświadczenie na serwerach RP i w armie 3: 5. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne): 6. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: 7 Czy byłeś kiedyś na stanowisku grafika? Opisz swoje doświadczenie na tej randze: 8. Dlaczego chcesz zostać grafikiem?: 9. Co chcesz wnieść na serwer?: 10. Opisz się: 11. Jakie skini/grafiki robisz najchętniej?: 12. Czy miałeś doświadczenie z infistarem i rconem? !!!Swoje prace prześlij na prywatną wiadomość do administracji na forum!!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- !PAMIĘTAJ, ŻE PODANIE MUSI ZOSTAĆ NAPISANE ZROZUMIALE I PRZEJRZYŚCIE Z ZACHOWANIEM ZASAD PISOWNI JĘZYKA POLSKIEGO!
 2. Witaj! Masz problem z członkami mafii, którzy źle odgrywają swoją rolę i łamią regulamin? Jeśli posiadasz dowód w postaci filmów lub screenów ten dział jest właśnie dla Ciebie! Składając skargę na członka mafi potwierdzasz i musisz być świadom iż: dowody są prawdziwe i nie zostały przerobione na twoją korzyść, nagranie/screen musi być treściwy i pokazywać ewidentną winę i złamanie regulaminu przez członka mafii, składając skargę musisz pamiętać, że możesz być poproszony o dodatkowe dowody, dłuższe nagranie lub wyjaśnienie czegoś - dlatego nie usuwaj nagrań oraz obserwuj swój post, skargi na członków mafii rozpatruje boss mafii, a w skrajnych przypadkach administracja, składając skargę musisz pamiętać, że jeżeli sam złamałeś regulamin, również zostaniesz za to ukarany. !SKŁADAJĄC SKARGĘ SKOPIUJ PONIŻSZY WZÓR, JEST OBOWIĄZKOWY! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nick osoby oskarżającej (nick na serwerze): Nick oskarżonego mafiozy: Data i czas zdarzenia: Miejsce zdarzenia: Punkt złamania regulaminu/nieprawidłowe zachowanie: Opis całej sytuacji: Dowód: Czy chcesz otrzymać odszkodowanie za poniesione straty materialne?: Jeśli tak to ile: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- !PAMIĘTAJ, ŻE SKARGA MUSI ZOSTAĆ NAPISANA ZROZUMIALE I PRZEJRZYŚCIE Z ZACHOWANIEM ZASAD PISOWNI JĘZYKA POLSKIEGO!
×