Podanie na Support Rust
Started by Primpimpim Chlebowski

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2 Posty w tym temacie
💳Primpimpim Chlebowski
Klapek
**

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
Exclamation  09-29-2019 , 22:39 -
1. Nick na serwerze: Rain

2. Wiek: 15 + mutacja

3. Ilość godzin w Ruście: 725 i rośnie

4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne):  [b]https://steamcommunity.com/profiles/76561198119363685/[/b]

5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?:  Chyba tak , nie pamiętam

6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie: Tak , wiele razy na róznych serwerach

7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?: Ponieważ chcę wspomóc serwer .

8. Co chcesz wnieść do administracji?:  Profesjonalizm w miarę możliwości , dobry humor , zaangażowanie

9. Opisz się:  Jestem Maks , pochodzę z okolic warszawy , mam 15 lat , lubię grać w gry , koszykówkę . Interesuje się ASG oraz Informatyką

10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z adminowaniem na serwerach?                 ?Punkt szósty?
10.1. Jeśli tak to jakie?:   Byłem Adminem w Space Engineers , Garrys modzie , Reign of Kings  , Minecraft i coś pewnie się by znalazło .

11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z konsolą Rust'a?: Jeśli mówimy o F1 to coś tam ogarniam , jeśli nie to właśnie się ośmieszam.
11.1. Jeśli tak to jakie?: No jak już wspomniałem nie ogarniam za dużo ale myślę że nie jest  to jakiś must have , jeśli się mylę , mogę się nauczyć .

12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/reklamą? Serwerem  i czasem reklamą w znaczeniu jakiegoś filmu  
13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko: " programista " ( znam C# czyli dla niewtajemniczonych język potrzebny przy pisaniu pluginów w Rustcie  , w praktyce używam go w Unity oraz w robieniu skryptów / przerabianiu ich w Space engineers. , nie znam póki co API Rusta jednak jak zawsze to bywa , wystarczy góra tydzień abym ogarnął znaczącą większość )        lub  zwykły Admin .
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-29-2019 , 22:42 przez Primpimpim Chlebowski.
RetuShadow
Administrator

-5
52 posts 9 threads Dołączył: Aug 2019
10-03-2019 , 21:07 -
Twoje podanie jest ROZPATRYWANE!!

Oczekuj na odpowiedź!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2019 , 21:07 przez RetuShadow.
💳Primpimpim Chlebowski
Klapek
**

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
10-06-2019 , 22:32 -
Tylko chciałem powiedzieć że nie będzie mnie do soboty bo jadę jutro do londynu ( w razie gdybym się dostał ;-; )

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyIPB Theme by eNvy
Modify by DarkMan