Podanie
Started by Dimitri Patrev

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 Posty w tym temacie
🚓Dimitri Patrev
Klapek
**

0
29 posts 3 threads Dołączył: Aug 2019
10-04-2019 , 00:21 -
1. Nick na serwerze: Dimitri Patrev
2. Wiek: 17+
3. Ilość godzin w Armie 3: 2600h
4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/profiles/76561198146022850/
5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: Nw.
6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie: W armie może niezbyt, ale w innych grach np. cs już miałem, wtedy do moich obowiązków należało:
- rozpatrywanie skarg na forum
7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?: Myślę ze po tylu godzinach w armie i swoim doświadczeniem mogę pomoc nowym gracza, rozwiązywać problemy itp.
8. Co chcesz wnieść do administracji?: Wiem, ze dużo wnosić nie będę bo jesteście zgrana i ogarnięta ekipa, jedyne co mogę zaoferować to pomoc w np. eventach
9. Opisz się: Mam 17 lat, jestem mieszkańcem Górnego Śląska dokładniej w Katowicach, Myślę ,ze jestem osoba cierpliwa, opanowana i miłą ,ale każdy może wypisać randomowe cechy które są prawdziwe albo zmyślone dlatego nie będę tak długo się rozpisywał z tymi cechami, mówiąc minimum , chodzę do liceum co może pokazywać wiek ,ale też ma to swoje zalety dzięki czemu mam dużo wolnego czasu.
10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z infistarem? Yes
10.1. Jeśli tak to jakie?: Bawiłem się kilka razy na serwerze znajomego, może nieduże ale zawsze mogę się nauczyć
11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z Arma Remote Control?: Yes
11.1. Jeśli tak to jakie?: Często bawię się "zeusem" czy to sam lub znajomymi. Myślę, ze przejmowania kontroli nad botami nie jest wymagające
12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/forum/ts3? Raczej na serwerze + trochę forum
13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko: Wiec tak do mich obowiązków należałoby (najważniejsze punkty):
- rozpatrywanie skarg i odszkodowań na forum
- pilnowanie porządku na serwerze
- pomoc nowym gracza
14. Czy widzisz się w przyszłości na wyższym stanowisku?: Powiem krótko jeśli będę dobrze sprawował się na supporcie, dzięki czemu zyskam zaufanie innych członków administracji to czemu nie.
14.1. Jeśli tak to dlaczego?: Powiem tak, sami sprawdzicie czy nadaje się sia wyższe stanowisko i będzie to tylko wasza decyzja. Ja będę robił co mogę już na supporcie wiec raczej nic nowego nie wniose.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2019 , 00:21 przez Dimitri Patrev.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyIPB Theme by eNvy
Modify by DarkMan