Prośba o UnBana | Tom Tomato
Started by BlueBlack

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3 Posty w tym temacie
💳BlueBlack
Klapek
**

0
1 posts 1 threads Dołączył: Oct 2019
10-06-2019 , 01:16 -
Twój nick na serwerze: Tom Tomato
Nick administratora, który nałożył blokadę: niestety nie wiem

Data nałożenia blokady: 26.06.2019
Czas trwania blokady: Blokada permanentna 

Opis, wyświetlany powód bana: [R]Bug.pojm.26.06.PERM.TomTomato
Opis, dokładny powód bana: Razem ze znajomym uznając glitchowanie jako szybki sposób na zarobek, bugowaliśmy pojemniki w suvie.

Twoje zachowanie wobec administratorów podczas nakładania na Ciebie blokady: Blokadę otrzymałem, kiedy nie znajdowałem się na serwerze.

Dlaczego chcesz otrzymać unbana i dlaczego powinieneś go dostać: Kiedy zaczęliśmy grę na serwerze, większość graczy miała już pełny ekwipunek i mogła sobie pozwolić na samochody i helikoptery. My, chcąc szybko dołączyć do serwerowej elity, zaczęliśmy bugować pojemniki, nie myśląc o tego konsekwencjach. Początkowo miały to być pieniądze na rozwój, jednak w przypływie gotówki w pewnym momencie wymknęło nam się to z pod kontroli. Wtedy uznaliśmy, że "oszukaliśmy system", jednak tego samego wieczora, dostaliśmy to na co zasłużyliśmy. Dziś mija 100 dni od momentu bana i wiem, że był to bardzo duży błąd. Nie doceniałem tego, że z czasem ten serwer stanie się miejscem dla tak wielu graczy, ilu loguje się dzisiaj. Nie doceniłem tego, że początkowe fazy gry, mimo ciężkich chwil, są jednym z najważniejszych momentów rozgrywki. Podczas bugowania, nie oszukałem tylko ekonomii, ale i samego siebie. Te pieniądze stały się dla mnie niewartościowe, była to tylko liczba na koncie. A to fundamentalnie psuje główny element roleplayu, który bardzo szybko zniechęca samego siebie do grania. Żałuję, że nie myślałem wtedy przyszłościowo. Dlatego teraz, chciałbym prosić o umożliwienie mi dalszej gry, rozumiejąc swój błąd i będąc pewien, że nigdy więcej tego błędu nie popełnię.
💰tomciomalina
Klapek
**

0
12 posts 4 threads Dołączył: Aug 2019
10-06-2019 , 11:43 -
Każdy zasluguje na druga szanse
SeaDogPL
Administrator

0
31 posts 5 threads Dołączył: Aug 2019
10-06-2019 , 12:02 -
Chciałbym zaprosić Cię na naszego ts-a w celu rozmowy.
RetuShadow
Administrator

-5
52 posts 9 threads Dołączył: Aug 2019
10-06-2019 , 14:13 -
Po rozmowie na ts3, blokada została zdjęta!

Wniosek o odbanowanie został PRZYJĘTY!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyIPB Theme by eNvy
Modify by DarkMan