Wniosek o Supporta (Rust-Arma 3) - Saito
Started by Saito

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 Posty w tym temacie
💳Saito
Klapek
**

0
5 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
10-10-2019 , 01:34 -
1. Nick na serwerze: Saito

2. Wiek: 19

3. Ilość godzin w Ruście:131

4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne):https://steamcommunity.com/id/Adamenski

5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: Nigdy

6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie:
Byłem administratorem w różnych grach (COD MW1) (Garry's Mod) (Arma 3) i zdobyłem wystarczającą wiedzę, aby administrować serwerem społecznościowym. Byłem także głównie moderatorem w różnych społecznościach, więc wiem, jak radzić sobie z graczami, którzy są toksyczni, a także normalni gracze, którzy potrzebują raz od czasu Eventa.

7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?:
Osobiście chciałbym dołączyć do administracji, ponieważ uważam, że moja wiedza i moja praca (żołnierz armii niemieckiej jako sierżant) będą kwalifikowane do pełnienia funkcji moderatora tej społeczności.
Chciałbym również reprezentować niektóre opinie graczy po pewnym czasie, abyśmy jako administracja mogli pracować nad uczynieniem serwera bardziej przyjaznym dla graczy.

8. Co chcesz wnieść do administracji?:
Jak powiedziałem w poprzednich punktach, mam wystarczającą wiedzę na temat: A. Jak radzić sobie z innymi administratorami, B. Jak pomagać społeczności, C. Jak pomagać graczom, jeśli to konieczne, edukować ich na podstawie ich błędów.

9. Opisz się:
Jestem sierżantem armii niemieckiej, który wkrótce będzie służył w Szczecinie.

Ogólnie jestem typem osoby, która zwykle przemieszcza się między ludźmi w społeczności i zawsze szuka czegoś nowego.

Jestem Adwokatem na serwerze Real-life.pl i obecnie jestem szefem zawodów Adwokatckich, więc powinienem być stosunkowo dobrze znany na serwerze.

10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z adminowaniem na serwerach? [b]Wszystko zostało już powiedziane: Przeczytaj punkt 6.
10.1. Jeśli tak to jakie?: ---

11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z konsolą Rust'a?: Tak
11.1. Jeśli tak to jakie?:Zwykle korzystam z programu RUSTADMIN RCON TOOL na konsoli, dzięki czemu osobiście mam możliwość komfortowej i szybkiej pracy

12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/reklamą? Serwerem

13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko:
Napisałem w tym wniosku dla serwera Rust w tym samym czasie, dla serwer Arma 3 zeby mógł nadal mieć możliwość otrzymania postu jako obsługi wielu serwerów.
Jeśli z jednej strony niewiele się dzieje, możesz pomóc z drugiej.

---------------------------------------------------------------------------------------------
przepraszam za błędy gramatyczne i ortograficzne
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2019 , 01:35 przez Saito.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyIPB Theme by eNvy
Modify by DarkMan