Prośba o unbana
Started by Ameryk

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2 Posty w tym temacie
💳Ameryk
Klapek
**

0
2 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
10-12-2019 , 21:48 -
Twój nick na serwerze: Ameryk oraz koledzy Luki, Medzio i Dedpulek
Nick administratora, który nałożył blokadę: Maksiu

Data nałożenia blokady: 2019-10-12
Czas trwania blokady: 72h

Opis, wyświetlany powód bana:Nieprawidłowe rozpoczęcie interakcji, napadanie bliżej niż 250m od zielonej strefy, brak wspólnego tagu
Opis, dokładny powód bana: Wracaliśmy z "sklep z bronią" do zielonej strefy zebrać cały hajs razem, aby zakupić Gang, po drodze zauważyliśmy "Moro SUV", wystraszyliśmy się po czym ja jako kierowca zagapiłem się i wjechaliśmy w drzewo, wystraszeni, że to "Ghost Cartel" wysiedliśmy i celowaliśmy, naprawiający jak zauważył, że zjeżdżają na pobocze, zaczeliśmy do nich strzelać + powiedziałem "ZATRZYMAJ POJAZD!!, po czym kolega zatrzymał się 10-20 metrów dalej i zaczął do nas strzelać jak już schowaliśmy broń do auta. Jak wszystkich nas rozwalił zatrzymał policjanta opowiedział mu całą akcję i pojechał. I jeszcze do tego trudno jest określić 250 metrów od zielonej strefy

Twoje zachowanie wobec administratorów podczas nakładania na Ciebie blokady: Brak interakcji z nami, po restarcie ban

Dlaczego chcesz otrzymać unbana i dlaczego powinieneś go dostać: Ponieważ, wraz z kolegami zbieraliśmy pieniądze na gang, napadli nas wcześniej "Ghost Cartel" i baliśmy się każdego, oraz nie da się wyliczyć od zielonej 250m. Oraz przepraszamy za brak wspólnego tagu, ale nie chcieliśmy bez zakupionego gangu z tagami jeździć.
💳kejfurr
Klapek
**

0
22 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
10-12-2019 , 23:10 -
Wyliczyć się da zaznaczając koniec strefy na mapie, wtedy masz odległość do punktu, albo zrobić to na oko... Jak niby mieliście brak interakcji jeżeli sami zaczęliście strzelać i krzyczeliście do nich "zatrzymaj pojazd", są tu wykonane dwie interakcje, głosowa i poprzez strzały... co do braku tagu to hmmmmmm... tu nie wiem jak Maksiu zrobił, bo za to się banuje w inny sposób.. tzn inaczej się to zalicza, interakcje mają osoby które strzelały, a jeśli odpowiedzą ogniem to cóż, heh wszyscy wokół w samoobronie? Tak to rozumiem. z tagami btw możecie zawsze grać i spoczi są zamiast tagu wspólne nazwiska, dla was byłyby spoko rozwiązaniem... haha
Maksiu
Administrator

0
44 posts 17 threads Dołączył: Aug 2019
10-12-2019 , 23:16 -
Definitywnie prośbę odrzucam. Proszę jeszcze raz obejrzeć dowód: https://plays.tv/video/5da1f0e7a45ba46d6...eBspVVSLx8

Moim zdaniem wasz opis sytuacji nieco odbiega od rzeczywistości. Żadnego zjazdu na pobocze nie ma, pokrzywdzony bronił się przed wami, to nic dziwnego, totalnie bez powodu rozpoczęta interakcja. Dodatkowo chciałbym powiedzieć, że jeden z was był na TS3 zapytać mnie o co chodzi z tym banem, więc wytłumaczyłem. Po czym ktoś powiedział aha i się rozłączył.

Dodatkowo wyliczenie 250m od krańca strefy jest bardzo proste, wystarczy zaznaczyć kraniec takiej strefy i widzimy odległość w jakiej się znajdujemy od wyznaczonego przez nas punktu.

Skarga jak najbardziej o odpowiednim czasie, 72h za tak liczne wykroczenia.
Mogę pokusić się o skrócenie bana, ale na określonych warunkach, w celu uzyskania większej ilości zapraszam na TS3.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
MyIPB Theme by eNvy
Modify by DarkMan