Thread Contributor: Ash_PL
Podanie na Supporta - Ash_PL
Started by Ash_PL

Rate this topic
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1 posts in this topic
Ash_PL
Młodszy Użytkownik
**

0
3 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
09-05-2019 , 23:15 -
2. Wiek: 19

3. Ilość godzin w Armie 3: 1,797 godz. łącznie

4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne):{LINK}

[size=large][b]5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: Nie byłem nigdy.

[size=large]6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie: Nie byłem nigdy na stanowisku administracyjnym, posiadałem jedynie możliwości moderowania z poziomu Ordynatora.

7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?: Chcę do niej wstąpić, ponieważ już od kilku dobrych miesięcy gram na naszym serwerze. Jednocześnie, będąc we frakcji medycznej, miał on ogromny wpływ na decyzję związaną z aplikowaniem na stanowisko pracy w prawdziwym życiu, na którym obecnie jestem.

8. Co chcesz wnieść do administracji?: Chcę wnieść porządek, miłą atmosferę oraz dobry wizerunek Administracji.

9. Opisz się: Mam na imię Michał, mam 19 lat i na naszym serwerze pełnię funkcję Ordynatora PRM. Ukończyłem liceum mundurowe w klasie o profilu policyjnym i obecnie jestem Operatorem Numerów Alarmowych.

10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z infistarem? Nie miałem nigdy
10.1. Jeśli tak to jakie?:

11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z Arma Remote Control?: Nie miałem nigdy 
11.1. Jeśli tak to jakie?

12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/forum/ts3?: Wydaje mi się, że ts3 lub forum. 

13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko: Widzę się w tej funkcji, ponieważ nie jestem zbyt zaawansowany (a nawet wcale) w jakichkolwiek modyfikacjach plików gry. 

14. Czy widzisz się w przyszłości na wyższym stanowisku?: Na tę chwilę, ze względu na ograniczoną ilość czasu ze względu na pracę, widzę się raczej na stanowisku Supporta. Poza tym, jestem ogromnie przywiązany do mojej frakcji (PRM), do jej członków i ogromnym zaszczytem i przyjemnością jest kierowanie naszym PRM. 
14.1. Jeśli tak to dlaczego?:
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2019 , 23:28 przez Maksiu.
Maksiu
Administrator

0
20 posts 15 threads Dołączył: Aug 2019
09-05-2019 , 23:17 -
Zapoznałem się z twoim podaniem. Wstępnie proszę o kontakt na TS3 lub poprzez forum w celu rozmowy na temat twojej kandydatury.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości