Thread Contributor: SeaDogPL
Podanie na Supporta - SeaDogPL
Started by SeaDogPL

Rate this topic
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4 posts in this topic
SeaDogPL
Młodszy Użytkownik
**

0
5 posts 3 threads Dołączył: Aug 2019
09-06-2019 , 18:40 -
1. Nick na serwerze: SeaDogPL

2. Wiek: 15

3. Ilość godzin w Armie 3: 660

4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/id/SeaDogPL

5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: Nie byłem karany.

6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie: Niestety jeszcze nie miałem okazji być w administracji żadnego serwera.

7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?: Chciałbym dołączyć do administracji, ponieważ poświęcam dużo czasu na serwer i chcę pomóc również w sprawach administracyjnych.

8. Co chcesz wnieść do administracji?: Do administracji chciałbym wnieść systematyczną, ciężką pracę ze swojej strony.

9. Opisz się: Nazywam się Szymon, pochodzę z Lublina. Od pięciu miesięcy gram na tym serwerze, w całości na medyku. Lubię pracę z drugim człowiekiem, nudzę się bardzo powoli, jeśli czegoś się podejmuję robię to jak najlepiej się da i zawsze to kończę.

10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z infistarem? Nie miałem większego kontaktu z infistarem.
10.1. Jeśli tak to jakie?:

11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z Arma Remote Control?: Również nie nie miałem kontaktu.
11.1. Jeśli tak to jakie?:

12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/forum/ts3? Myślę o sprawach serwerowych, ale był bym szczęśliwy z każdej przydzielonej mi funkcji.

13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko: Niedawno zacząłem się tym interesować i z pomocą innych powoli uczyć się wszystkiego co przy plikach się przyda.

14. Czy widzisz się w przyszłości na wyższym stanowisku?: Jeżeli serwer będzie dalej działał czemu by nie.
14.1. Jeśli tak to dlaczego?: Myślę że najlepszym argumentem będzie to, że mam dużo czasu i chęci. W trudnych sytuacjach nie zostawię wszystkiego i nie odejdę, będę robił co w mojej mocy aby je rozwiązać.
Milosz
Młodszy Użytkownik
**

0
2 posts 0 threads Dołączył: Aug 2019
09-07-2019 , 19:37 -
+1 dla SeaDogPL
Tandro
Młodszy Użytkownik
**

0
7 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
09-07-2019 , 22:19 -
Brawo dobry człowiek Smile
Mariusz
Młodszy Użytkownik
**

0
3 posts 0 threads Dołączył: Aug 2019
09-08-2019 , 14:05 -
Mini Auta Big Grin
DonPedroTV
Head Developer

0
2 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
09-09-2019 , 23:08 -
Zapoznałem się z twoim podaniem. Wstępnie proszę o kontakt na TS3 lub poprzez forum w celu rozmowy na temat twojej kandydatury.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości