Thread Contributor: Tandro
Podanie na Supporta-Tandro
Started by Tandro

Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1 posts in this topic
Tandro
Młodszy Użytkownik
**

0
7 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
09-06-2019 , 22:59 -
1. Nick na serwerze: Tandro

2. Wiek: 34

3. Ilość godzin w Armie 3: 830

4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/profiles/76561198000774730/

5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: Nie byłem karany.

6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie: Niestety jeszcze nie miałem okazji być w administracji żadnego serwera.

7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?: Chciałbym dołączyć do administracji, ponieważ poświęcam dużo czasu na serwer i chcę pomóc również w sprawach administracyjnych.

8. Co chcesz wnieść do administracji?: Do administracji chciałbym wnieść systematyczną  i nowe pomysły by serwer się rozwijał i dobrze się grało.

9. Opisz się: Miło mi nazywam się Artur. Od dobrych paru lat interesuje się surviwalami . Od ponad miesiąca  gram na tym serwerze jako medyk i podoba mi się ta praca. Dzięki temu mogę pomagć ludziom i świetnie się przy tym bawić. Każdy kto zwrócił się do mnie o pomoc lub radę ,zawsze ją otrzymał. Staram się być miły i pomocny. 

10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z infistarem? Nie miałem większego kontaktu z infistarem.
10.1. Jeśli tak to jakie?:

11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z Arma Remote Control?: Również nie nie miałem kontaktu.
11.1. Jeśli tak to jakie?:

12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/forum/ts3? Myślę o sprawach serwerowych ale wszystko można spróbować Smile

13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko: 

14. Czy widzisz się w przyszłości na wyższym stanowisku?:nie zastanawiałem się nad tym
14.1. Jeśli tak to dlaczego?:
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2019 , 23:02 przez Tandro.
Maksiu
Administrator

0
20 posts 15 threads Dołączył: Aug 2019
09-08-2019 , 12:58 -
Zapraszam na TS3 w wolnym czasie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości