Thread Contributor: nexron
Podanie na Supporta - nexron
Started by nexron

Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 posts in this topic
nexron
Młodszy Użytkownik
**

0
3 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
09-07-2019 , 13:28 -
1. Nick na serwerze: nexron
2. Wiek: 17+
3. Ilość godzin w Armie 3: 1032
4. Link do profilu steam (godziny ustawione na publiczne): https://steamcommunity.com/id/nexron1/
5. Czy byłeś kiedyś karany blokadą na serwerze Real-Life?: Nigdy.
6. Czy byłeś kiedyś na stanowisku administracyjnym? Opisz swoje doświadczenie: Byłem kilka razy w administracji na serwerach ts3. Większego doświadczenia nie posiadam.
7. Dlaczego chcesz wstąpić do kadry administracyjnej?: Do kadry chciałbym wstąpić ponieważ ostatnio mam dużo czasu a chciałbym się czymś zająć.
8. Co chcesz wnieść do administracji?: Do administracji przede wszystkim wniosę miłą atmosferę z mojej strony oraz współprace.
9. Opisz się: Nazywam się Czarek mam 17 lat , edukuje się nadal w szkole średniej , często zdarza mi się użyć alkoholu ale z głową .
Wyróżnia mnie bardzo wysoki poziom kultury oraz pomoc potrzebującym.
10. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z infistarem?: Nie.
10.1. Jeśli tak to jakie?: -----
11. Czy miałeś kiedyś doświadczenie z Arma Remote Control?: Tak.
11.1. Jeśli tak to jakie?: Jeśli to jest z tą konsolą w armie to trochę coś tam się bawiłem. 
12. Preferujesz zajmowanie się serwerem/forum/ts3?: Preferuje bardziej zajecie się ts3/forum
13. Opisz wybrane przez siebie stanowisko: Nie boje się przyjąć dużo obowiązków, potrafię złapać z ludźmi kontakt .
14. Czy widzisz się w przyszłości na wyższym stanowisku?:Tak.
14.1. Jeśli tak to dlaczego?: Nigdy nie wiadomo co przyniesie nam życie wydaje mi się jeśli osoba wykonuje wszystko jak należy może być w przyszłości awans.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2019 , 13:29 przez nexron.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości